Městská knihovna Kadaň

Představujeme novinky!

Vážení čtenáři,

rádi bychom vás seznámili s novinkami v naší knihovně.

Pro nové čtenáře nabízíme možnost předregistrace on-line, díky které si můžete zarezervovat své vybrané knihy ještě před první návštěvou. Stačí kliknout na „Předregistrace nového čtenáře“ v pravém sloupci odkazů pro čtenáře na těchto stránkách. Po vyplnění všech údajů Vám na e-mail přijde PIN pro přihlášení do svého čtenářského konta, kde si již můžete zarezervovat tituly k půjčení. Registrace bude dokončena během vaší první návštěvy knihovny zkontrolováním vašich údajů s průkazem totožnosti a uhrazením ročního registračního poplatku.

Dále někteří z vás již určitě zaznamenali možnost půjčení audioknih a knih „Kouzelné čtení“ jak na hlavní budově, tak na pobočce.

A pokud máte nějaký dotaz k naší knihovně, registraci atd. Určitě se podívejte do záložky „Často kladené dotazy“. Možná je tam právě ten váš dotaz zodpovězen 🙂 A pokud ne … napište nám, zavolejte a nebo se nás zeptejte přímo u pultu 🙂

Přejeme vám krásný začátek léta!