BŘEZEN: Měsíc čtenářů

Opět je tu náš oblíbený březen, neboli měsíc čtenářů! Co vás letos čeká?

Večery ve věži, a to hned dva! První z nich se uskuteční 5. března od 17 hodin s Kateřinou Vrbasovou, která bude vyprávět o Egyptě. Jak to skutečně vypadá za zdmi hotelových rezortů? Přesně to se na přednášce dozvíte. Druhým hostem bude Romana Adámková a její Klíč k životu. Na tu se můžete těšit 26. března, taktéž od 17 hodin. Vstupné na oba večery je 30,- Kč, nezapomeňte na rezervaci na čísle 474 34 32 83.

Nebude chybět ani program na pobočce. Na DNES ČTE… s květinářkou Veronikou Bayerlovou dorazte 30. března v 9:30. Děti uslyší pohádku a poté si něco hezkého vyrobí.

Po celý měsíc platí amnestie upomínek! Pokud se vám doma bojí nějaká knížka z knihovny a nechcete za ni platit pokuty, přineste ji během března a my vám vše odpustíme. Domů si pak můžete odnést některou z knih za kačku nebo třeba záložku.

Doufáme, že se společně setkáme alespoň na jedné z akcí!