Týden knihoven

K podzimu neodmyslitelně patří večery s knihou v ruce. Právě proto je to ideální období na oslavu týdne knihoven! I letos jsme pro vás přichystali lákavý program.

Po celý týden, od 1. do 7. října, můžete ve výprodeji za kačku nakoupit levné knihy. Dobrou zprávou pro hříšníky je, že i tentokrát udělujeme amnestii na 1. upomínky, pokud vám tedy nějaká kniha leží již dlouho v poličce, je ten pravý čas ji vrátit! :)

• Týden knihoven zahájíme v pondělí 1. října na hlavní pobočce ukázkovou hodinou logopedie. Jak doma procvičit mluvidla se dozvíte v dětském oddělení od 10 hodin. Vstup zdarma.
  • Žáci z objednaných ZŠ se v úterý 2. října zúčastní besedy a workshopu s ilustrátorkou Lucií Seifertovou.
  • Program na úterý máme ale i pro vás. Od 17 hodin dorazte na Večer ve věži s Nelou Bickovou, která bude hovořit nejen o knize Honzy Bicka. Přijďte si popovídat s člověkem, jehož životní příběh je opravdu neobyčejně silný. Vstupné 30 Kč.
  • Čtvrteční odpoledne věnujeme józe! Zacvičit si mohou děti do 12 let (15:00—16:00) i dospělí (16:30—17:30). Vstupné je zdarma, ale nezapomeňte si rezervovat místo na čísle 474 34 32 83!
  • Nezastavíme ani o víkendu. Děti si mohou v sobotu přijít zahrát deskové hry na pobočku knihovny. Těšíme se v 9 hodin!
  • Na pobočce ale bude program i pro dospělé. V sobotu od 17 hodin se můžete zúčastnit besedy a autorského čtení s nadějným spisovatelem Tomášem Rálišem. Vstup zdarma.

Doufáme, že se s vámi potkáme na nejedné akci v rámci týdne knihoven!