Březen — měsíc čtenářů

Březen je pomalu tady a s ním i měsíc čtenářů. Knihovna si připravila akce pro malé i velké čtenáře. Na odděleních na vás čekají kvízy. Pro žáky základních a mateřských škol je připraveno autorské čtení Renaty Šindelářové, Noc s Andersenem a také Dnes čte… Cestovatelka. Nebudou chybět ani nové knihy! A abychom pro ně uvolnili místo, prodáváme staré za kačku. Těšit se můžete dokonce na dva Večery ve věži. Přednášet budou Petr Mikšíček a Zuzana Tomanová.

Co by to bylo za měsíc bez čtenářů bez amnestie? Pokud doma máte nějakou knížku s 1. upomínkou, tak ji v březnu doneste, pokuta vás tentokrát mine. :)

Pro všechny čtenáře máme také jeden dárek: bibliobox u hlavní budovy! Díky němu budete moci vypůjčené knihy vracet 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Více informací o jednotlivých akcích čtěte na plakátě nebo na stránkách www.kultura-kadan.cz